Otvori MojProfil

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik na prodaji karata i koncesiji (odjelu hrane i pića) (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 21.08.2012.
  • Poslodavac: Cineplexx Žitnjak

Opis posla

Tražimo djelatnika na prodaji karata i koncesiji (odjelu hrane i pića).

Uvjeti

Osobine:
- komunikativnost
- disciplina i organizacijske vještine
- timski orijentirane osobe
- osobe spremne na rad u smjenama
- osnovno znanje rada na računalu
- poželjno znanje engleskog u govoru i pismu
- znanje rada u MS Office-u
- obavezna fotografija uz životopis
- molbe slati isključivo putem linka za prijavu

Što očekujemo:
- mlađe i komunikativne osobe spremne na timski rad i rad
- poželjno znanje engleskog jezika i iskustvo u radu s ljudima

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Prodaja (Trgovina)
Turizam i ugostiteljstvo
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

MojPosao.net – oglasi za posao i savjeti za razvoj karijere

Važno: Rubrike, Sex files, cura i frajer dana i crna kronika mogu sadržavati sadržaje koji nisu primjereni osobama mlađim od 18 godina. Osobama mlađim od 18 godina se savjetuje posjet ovim rubrikama jedino i samo uz nadzor punoljetne osobe.
Tportal je član Hrvatskog vijeća za medije. HVZM je samoregulatorno tijelo koje prati i sankcionira kršenja novinarske etike.
Saznajte više na http://www.hvzm.hr/
vijece@hvzm.hr