Otvori MojProfil

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Java - Web Developer (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 27.02.2013.
  • Poslodavac: Telegra d.o.o.

TELEGRA d.o.o. je vodeća tvrtka u Hrvatskoj i jedna od vodećih u Europi u svom području, s preko 20 godina iskustva u razvoju i proizvodnji uređaja i programskih aplikacija inteligentnih sustava za nadzor i kontrolu prometa.

Opis posla

Područje djelovanja:
- razvoj aplikacija za kontrolu i nadzor prometnih sustava
- razvoj aplikacija vezanih na baze podataka
- razvoj WEB i Windows aplikacija korištenjem Java tehnologije

Uvjeti

- VŠS ili VSS (FER, FOI, PMF)
- minimalno 3 godine iskustva u razvoju aplikacija korištenjem Java tehnologija kao na primjer J2SE, J2EE, Eclipse, Web servisi, SOA, EJB, Spring, JSF, Struts, Hibernate, JPA, UML
- minimalno 3 godine iskustva u radu s bazama podataka: SQL, PL/SQL
- iskustvo u analizi korisničkih zahtjeva
- iskustvo u objektno orijentiranom dizajnu informacijskih sustava
- znanje engleskog jezika

Stručna sprema:
Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
3
Jezici:
Engleski (napredno)

Što nudimo

- vrhunski radni uvjeti
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
IT, telekomunikacije
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

MojPosao.net – oglasi za posao i savjeti za razvoj karijere

Važno: Rubrike, Sex files, cura i frajer dana i crna kronika mogu sadržavati sadržaje koji nisu primjereni osobama mlađim od 18 godina. Osobama mlađim od 18 godina se savjetuje posjet ovim rubrikama jedino i samo uz nadzor punoljetne osobe.
Tportal je član Hrvatskog vijeća za medije. HVZM je samoregulatorno tijelo koje prati i sankcionira kršenja novinarske etike.
Saznajte više na http://www.hvzm.hr/
vijece@hvzm.hr