Otvori MojProfil

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Direktor logistike (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 29.07.2013.
Certifikat Poslodavac Partner

Atlantic Grupa d.d. posjeduje Certifikat Poslodavac Partner - certifikat za izvrsnost u upravljanju ljudskim resursima.

  • Poslodavac: Atlantic Grupa d.d.

Atlantic Grupa jedna je od vodećih prehrambenih kompanija u regiji, s paletom poznatih brendova koji drže vodeće pozicije u svojim kategorijama (Argeta, Cedevita, Multivita, Cockta, Donat Mg, Smoki, Bananica, Barcaffe, Grand kafa, Najlepše želje). Vodeći je europski proizvođač prehrane za sportaše (Multipower), istaknuti regionalni proizvođač dodataka prehrani i proizvoda za osobnu njegu (Dietpharm, Rosal, Plidenta) te vlasnik vodećeg privatnog lanca ljekarni u Hrvatskoj (Farmacia). Također je vodeći regionalni distributer svjetskih premium brendova robe široke potrošnje (Wrigley, Ferrero, Hipp, Lorenz, Johnson&Johnson, Durex, Regina). Asortiman koji Atlantic Grupa proizvodi i distribuira prisutan je na više od 45.000 prodajnih mjesta širom Hrvatske, Slovenije, Srbije, BiH, Makedonije, Crne Gore i Kosova. Kompanija ima preko 4300 zaposlenih na 12 tržišta.

Opis posla

Ukoliko ste u potrazi za novim profesionalnim izazovima, motivirani i spremni za nove uspjehe, niže navedena ponuda mogla bi biti prilika upravo za Vas.

Pozivamo zainteresirane kandidate da se odazovu na natječaj za radno mjesto:

Direktor logistike (m/ž).

Glavna područja odgovornosti:
- zadužen za organizaciju i upravljanje radom logistike
- osigurava materijalne preduvjete i logističku podršku za kvalitetnu distribuciju svih proizvodnih grupa
- neposredno rješava najsloženije odnose s principalima i drugim dobavljačima opreme i usluga vezanih za nabavu, prijevoz, isporuku i preuzimanje trgovačke robe, prijevoznih sredstava, skladišne opreme i druge opreme za čuvanje i izlaganje robe te usluge najma i uređenja skladišnog prostora
- obavlja i druge složenije poslove s područja logističke podrške koje mu odredi Direktor logistike regije JIE
- planira i upravlja planiranim budžetima logistike na način da sva financijska sredstva koja se korite budu iskorištena na najoptimalniji način te da se vrijednost budžeta koristi sukladno ispunjenju plana prihoda
- osigurava izvještavanje od strane odgovornih iz logistike na temu troškova transporta, skladištenja u odnosu na plan prihoda
- održava mjesečne sastanke na temu plana i realizacije aktivnosti
- mjesečno izvještava line menadžera o ostvarenju stimulacija u logistici
- mjesečno izvještava line menadžera o ključnim izazovima (fluktuacija…)
- nositelj je odabira ključnih managera/zaposlenika logistike
- predlaže i implementira tehnologije za unapređenje područja rada
- kontinuirano radi na razvoju tima

Uvjeti

- min 5 godina radnog iskustva u području logistike
- proaktivnost, samostalnost i orijentiranost prema rezultatima
- vođenje tima - primjerom
- fleksibilnost
- sposobnost uspostave pozitivnih i konstruktivnih odnosa s različitim tipovima ljudi (unutar i izvan organizacije)
- inovativan pristup radu
- napredno znanje i uporaba MS Office paketa
- znanje engleskog jezika
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Atlantic Grupa d.d.
Miramarska 23
10 010 Zagreb
(za natječaj: Direktor logistike)
ili elektronski putem linka za prijavu.

Potrebne godine iskustva:
5
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- pozitivno, inovativno radno okruženje
- kvalitetno praćenje radne uspješnosti
- ulaganje u kontinuirani razvoj kompetencija
- mogućnost napredovanja unutar kompanije

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Skladištenje i logistika
Management
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

MojPosao.net – oglasi za posao i savjeti za razvoj karijere

Važno: Rubrike, Sex files, cura i frajer dana i crna kronika mogu sadržavati sadržaje koji nisu primjereni osobama mlađim od 18 godina. Osobama mlađim od 18 godina se savjetuje posjet ovim rubrikama jedino i samo uz nadzor punoljetne osobe.
Tportal je član Hrvatskog vijeća za medije. HVZM je samoregulatorno tijelo koje prati i sankcionira kršenja novinarske etike.
Saznajte više na http://www.hvzm.hr/
vijece@hvzm.hr