Otvori MojProfil

Inženjer za održavanje aplikativnih rješenja (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 07.02.2018.

Dalekovod d.d. Zagreb radi povećanog opsega poslova raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

{TITLE}

Opis posla:

{DESCRIPTION}

Uvjeti:

{REQUIREMENTS}

Što nudimo

{BENEFITS}

Ako ste kandidat koji ispunjava navedene uvjete i želite postati dio profesionalnog i uspješnog tima, pozivamo Vas da nam se obratite sa prijavom i životopisom putem linka za prijavu ili na adresu Dalekovod d.d., Marijana Čavića 4, 10000 ZAGREB zaključno s {END_DATE}

NAPOMENA: nepotpune i neodgovarajuće prijave neće se razmatrati.

Prijavi se na oglas

MojPosao.net – oglasi za posao i savjeti za razvoj karijere

Važno: Rubrike, Sex files, cura i frajer dana i crna kronika mogu sadržavati sadržaje koji nisu primjereni osobama mlađim od 18 godina. Osobama mlađim od 18 godina se savjetuje posjet ovim rubrikama jedino i samo uz nadzor punoljetne osobe.
Tportal je član Hrvatskog vijeća za medije. HVZM je samoregulatorno tijelo koje prati i sankcionira kršenja novinarske etike.
Saznajte više na http://www.hvzm.hr/
vijece@hvzm.hr