Otvori MojProfil

Zaštitar - Referent za poslove prijevoza i osiguranja novca (m/ž) - Zagreb, Varaždin, Split, Dubrovnik

Rok prijave: 23.07.2018.
  • Poslodavac: FINA gotovinski servisi d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 182, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.finags.hr/

FINA gotovinski servisi d.o.o. najveća je tvrtka u Republici Hrvatskoj specijalizirana za poslovanje s gotovim novcem i ostalim vrijednostima. Poželjan smo poslodavac i već četvrtu godinu za redom dobitnik certifikata Poslodavac Partner.

Opis posla

Trenutno zapošljavamo preko 700 djelatnika, a za pojačanje tima tražimo:

Zaštitar - Referent za poslove prijevoza i osiguranja novca (m/ž).

Opis poslova:
- poslovi pratnje i primopredaje vrijednosnih pošiljki
- opsluživanje bankomata i upravljanje sredstvima elektro-kemijske zaštite
- zaštitarski poslovi pratnje i osiguranja pošiljki (potrebna zaštitarska licenca)

Uvjeti

- poželjno licenca i dopuštenje za zaštitarski posao
- spremnost za rad u smjenama i terenski rad
- komunikacijske vještine

Vaše ponude sa životopisom očekujemo putem linka za prijavu do 23. srpnja 2018.

Možete nam se javiti i direktno na telefone:
- 098 450 884 (Zagreb)
- 098 455 789 (Varaždin)
- 091 604 9734 (Split)
- 099 228 6962 (Dubrovnik)
ili osobno doći:
- u Zagreb na adresu Radnička cesta 182
- u Varaždin na adresu A. Cesarca 2
- u Split na adresu Mažuranićevo šetalište 24b
- u Dubrovnik na adresu Vukovarska 2

ECDL Start diploma:
ECDL Osnovna diploma:
ECDL Ekspert diploma:

Što nudimo

- redovna i stimulativna primanja
- izazovan, zahtjevan i odgovoran posao
- smještaj u Dubrovniku za sezonske radnike (potrebna licenca)
- stručno usavršavanje tijekom rada

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Sigurnost i zaštita
Županija rada:
Zagreb i Zagrebačka
Varaždinska
Splitsko-dalmatinska
Dubrovačko-neretvanska
Prijavi se na oglas

MojPosao.net – oglasi za posao i savjeti za razvoj karijere

Važno: Rubrike, Sex files, cura i frajer dana i crna kronika mogu sadržavati sadržaje koji nisu primjereni osobama mlađim od 18 godina. Osobama mlađim od 18 godina se savjetuje posjet ovim rubrikama jedino i samo uz nadzor punoljetne osobe.
Tportal je član Hrvatskog vijeća za medije. HVZM je samoregulatorno tijelo koje prati i sankcionira kršenja novinarske etike.
Saznajte više na http://www.hvzm.hr/
vijece@hvzm.hr