Otvori MojProfil

Radnik u prehrambenoj industriji (m/ž) - Čakovec

Rok prijave: 07.08.2020.

{EMPLOYER_INFO}

Trenutno tražimo osobe za radno mjesto:

{TITLE}
- 20 izvršitelja/ica -

Mjesto rada: Perutnina Ptuj Pipo d.o.o., Rudolfa Steinera 7, Čakovec

Opis posla:

{DESCRIPTION}

Uvjeti:

{REQUIREMENTS}

Nudimo:

{BENEFITS}

Svi zainteresirani kandidati mogu proslijediti svoje molbe na adresu:

Perutnina Ptuj Pipo d.o.o.
Rudolfa Steinera 7
40000 Čakovec
(s naznakom za Kadrovsku službu, Nevenka Klanfar, broj: 040 372 872)

ili putem linka za prijavu, 098 434 785, ili na telefonski broj 099 244 3257 – Voditelj smjene ili osobno na porti Perutnine Ptuj Pipo d.o.o. radnim danom od 09:00 sati.

Prijavi se na oglas

MojPosao.net – oglasi za posao i savjeti za razvoj karijere

Važno: Rubrike, Sex files, cura i frajer dana i crna kronika mogu sadržavati sadržaje koji nisu primjereni osobama mlađim od 18 godina. Osobama mlađim od 18 godina se savjetuje posjet ovim rubrikama jedino i samo uz nadzor punoljetne osobe.
Tportal je član Hrvatskog vijeća za medije. HVZM je samoregulatorno tijelo koje prati i sankcionira kršenja novinarske etike.
Saznajte više na http://www.hvzm.hr/
vijece@hvzm.hr